O mně

Evesije je malý rodinný podnik, za kterým stojí Eva a Josef Šedivý.

Eva, to je srdce podniku a stojí za celým obchodem. Navrhuje, šije, fotí, balí pro vás zásilky a také komunikuje se zákazníky.

Josef má na starost právní stránku e-shopu.

 

Eva Šedivá – mám malý šicí ateliér v jižních Čechách.

Ruční práce mají v naší rodině silně zakořeněnou tradici. Tvořím od dětství. Jako malá jsem si různě malovala, u babičky zkoušela háčkovat. Ovládat ruční práce jako šití, háčkování a pletení se u nás nese po generace a bylo nemyslitelné, aby žena alespoň něco z toho neuměla. Takže po základní škole bylo jasně rozhodnuto, že půjdu na dámskou krejčovou, potom jsem ještě vystudovala úplně jiný obor, ale vždy jsem se vrátila zpět k šití, táhlo mě to k němu samo. Kořeny nezapřete…

Postupem času, když jsem měla malé děti, tak jsem začala zkoušet šít různé taštičky, pouzdra a tašky. Potom vznikaly první panenky a zvířátka. Do těch jsem se zamilovala. Následovaly léta navrhování a zkoušení různých střihů, dokud vše nebylo přesně podle mých představ.

V poslední době se zaměřuji na dámskou a dětskou módu. Důraz kladu na kvalitu  a poctivé vypracování. Používám velmi kvalitní látky od osvědčených dodavatelů.

Několikrát do roka mě můžete osobně potkat na různých trzích a marketech. O všech akcích průběžně informuji na sociálních sítích.

Najdete mě také na rokodělném webu Fler: https://www.fler.cz/evesije

Pro zákazníky ze Slovenska jsem také na Sashe: https://www.sashe.sk/Evesije